Loznica poražena u završnici utakmice sa penala, bez kamera u D.Dobriću (video)

U 9.kolu srpske lige Zapad, Loznica je na Ubu poražena od ekipe Jedinstva rezultatom 1:0. Pogodak je postignut 3. minuta pre kraja utakmice udarcem sa bele tačke. Loznica se konačno pokazala u pravom svetlu, odličnu igru nisu uspeli krunisati pogodkom a izgledne šanse promašili su Milovanović i Maksimović. Kako to u fudbalu uvek biva posle neiskorišćeni prilika sledi kazna. Tri minuta pre kraja Tintor je igrao loptu rukom u šesnestercu i sudija ispravno dosudio kazneni udarac. Siguran realizator bio je Bijelić.

Komšijski derbi u Donjem Dobriću, pripao je  domaćoj ekipi Mladosti. FK Cer je za ovu utakmicu angažovao kamermana ali stav domaćeg kluba bio je da se utakmice ne snima. Ova odluka izazvala je veliko ogorčenje kod rukovodstva FK Cer.